नेपाली काङ्ग्रेस झापाले आज जिल्ला पार्टी कार्यालयमा विहान ११ वजेदेखि शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम गर्ने

0

विर्तामोड, २६ असोज ।


नेपाली काङ्ग्रेसले आज कोजाग्रत पूर्णिमाका दिन चियापान समारोह तथा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम गर्ने भएको छ । विसं २०३३ मा जननेता बिपी कोइराला राष्ट्रिय एकता तथा मेलमिलापको नीति लिई स्वदेश फर्केपछि २०३४ सालदेखि प्रत्येक वर्ष काङ्ग्रेसले कोजाग्रत पूर्णिमाको दिनमा चियापान समारोह गर्दै आएको छ ।
काङ्ग्रेसले यस वर्ष पनि निरन्तरता दिँदै विजयादशमी, तिहार, नेपाल संवत्, छठ लगायत पर्वका अवसरमा असोज २६ गते अपराह्न १ देखि साँझ ५ बजेसम्म पार्टी केन्द्रीय कार्यालयमा शुभकामना आदानप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम राखेको पार्टी कार्यालयका मुख्य सचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रममा विभिन्न राजनीतिक दलका नेता, मन्त्रिपरिषद्का सदस्य, संवैधानिक निकायका प्रमुख, सांसद, राष्ट्रसेवक कर्मचारी, सुरक्षा निकायका प्रमुख, कूटनीतिक नियोगका प्रमुख, उद्योगपति एवं व्यवसायी, पेशागत एवं बुद्धिजीवी, नागरिक समाजका अगुवा, मानवाधिकारकर्मी, विभिन्न सञ्चारमाध्यमका प्रमुख, पत्रकार लगायतका विशिष्ट महानुभाव एवं शुभेच्छुकको सहभागिता रहने उहाँले बताउनुभयो ।
यसैबीच, झापामा पनि कांग्रेस जिल्ला समितिले विहान ११ वजेदेखि शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम राखेको पार्टीका जिल्ला सदस्य जलकुमार गुरुङले जानकारी दिनु भएको छ । जिल्लाका अगुवा नेता कार्यकर्ताले शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रममा सहभागिताका लागि निमन्त्रणा गरिरहेको प्रेस युनियन झापा सभापति इन्दु पुर्वेलीले बताउनुभयो । कार्यक्रम विहान ११ वजेदेखि जिल्ला पार्टी कार्यालय विर्तामोडमा राखिएको छ । ००००००

Share.

Leave A Reply